Внаслідок ускладнення погодних умов: дощ, місцями мокрий сніг та пориви вітру – ускладнено рух на трасах в Полтавщині, де виник 20 км затор, та Черніговщині, крім того без світла залишаються 479 населенних пунктів, повідомляють в ДСНС.  В службі запевняють, що роблять все можливе для вирішення ситуації. 

«Ускладнено рух на автошляху М-03, між с. Красногорівка Великобагачанського р-ну та с. Червоне Хорольського р-ну (затор близько 20 км). Поліцією перекрито рух для роботи техніки автодору. Всього залучено 9 од. техніки та 17 чол., в тому числі від ДСНС 5 од. тех. та 10 чол. о/с, з них 3 пересувні пункти обігріву»– повідомляють в прес-службі.

Крім того в заторі на автошляху Золотоноша – Кременчук (траса Н-08) поблизу с. Липове перебуває близько 50 автомобілів. Організовано пункт обігріву в приміщенні школи с. Святилівка (розміщено 125 чол.). Всього залучено 9 од. тех. та 21 чол., в тому числі від ДСНС 4 од. техніки та 14 чол., з них 2 пересувних пункти обігріву.

До Полтавської області додатково направлено важку інженерну техніку. 

Ускладнення руху атотранспорту виникло і на Черкащині. Незначний затор виник на автошляху Золотоноша — Кременчук (траса Н-08) на ділянці поблизу села Тимченки Чорнобаївського району. 

Також через спрацювання автоматичної системи захисту ліній електропередач знеструмлено 479 населених пунктів у десяти областях, а саме: Дніпропетровська – 172, Полтавська – 119, Кіровоградська – 68, Луганська – 47, Харківська – 33, Черкаська – 12, Сумська – 9, Донецька – 9, Чернігівська – 8 та Миколаївська – 2. Бригадами обленерго проводяться заходи по відновленню електропостачання населених пунктів.

Print Friendly, PDF & Email