Заступник міністра МВС України Вадим Троян «засвітився» на старому відео із записом захоплення сепаратистами в березні 2014 року будівлі Харківської ОДА. Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав журналіст Олексій Кондаков, додавши, власне, саме відео.

«Я угадаю ету мєлодію з двух нот. Переглядав відео як вата захоплювала в березні 2014 Харківську ОДА. І помітив там чувака одного. Він спостерігає, з «типовим інтересом», як вата веде майданівців, б’є їх, ставить на коліна і т.д. З 8:20 дивіться відео.

Увага питання: через скільки його призначать заступником міністра?
АПД. Тут з’ясувалося багато хто не знає передісторії. Ось розслідування Дениса Бігуса.

Наш герой там на 13-й хвилині, але раджу глянути усе — занєматєльная історія.

АПД.АПД. Я не зрадофіл. Завжди був проти них і проти будь-яких порушень закону. Політичні сили ніякі не підтримую.
Звільняти Вадима Трояна жодних причин не бачу, адже фактів його причетності до протиправної діяльності не наводив і не знайшов.
До повалень влади та інших подібних речей також нікого не закликаю. Це погано, особливо зараз, та й взагалі фу-фу-фу таке писати.
АПД.АПД.АПД. Я ні в чому, нікого не звинувачую. Те що можуть писати на інших сайтах — їх відповідальність, НЕ МОЯ. Бо мені вже погрози почали сипатися та закиди в продажності(це взагалі блєск і шик).
ААААПД. Сказав, що був на боці Майдану. Люди, яких на відео ведуть це підтвердили. Запропонував інтерв’ю — поки мовчить. От сиджу й думаю «надерти вуха» це погроза чи категоричне ні?» — написав журналіст.

Print Friendly, PDF & Email