Державна міграційна служба запустила в тестовому режимі нову електронну послугу, за допомогою якої громадяни зможуть заповнити заяву на оформлення біометричного паспорта онлайн. Про це розповів на брифінгу голова ДМС Максим Соколюк, передає УНН.

«Сьогодні я хочу представити ще один електронний сервіс - онлайн-оформлення біометричних документів, ID-карток або паспортів для виїзду за кордон. Мова не йде про те, щоб повністю оформляти біометричні документи через сайт. Громадяни повинні особисто прийти до підрозділу міграційної служби поспілкуватися і відсканувати відбитки пальців. Сервіс зменшить час очікування в підрозділі і допоможе збільшити кількість громадян в оформленні таких документів», – повідомив Соколюк.

Після заповнення усіх необхідних документів та анкет дані будуть зберігатися беспосередньо у користувача у вигляді QR-коду. Також громадяни отримають перелік документів, які необхідно мати при собі при подальшому оформлені у міграційній службі. 

Соколюк також зазначив, що спочатку такий сервіс буде працювати як пілотний проект в Києві, а вже за кілька тижнів буде поширений по всій території України.

Print Friendly, PDF & Email