Мер Києва Віталій Кличко відвідав 25-й з’їзд Європейської народної партії, який проходить в столиці Фінляндії Гельсінкі. На з’їзді Кличко представляє свою партію «УДАР», яка з 2013-го року має статус спостерігача в Європейській народній партії. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сайт klichko.org.

Нинішній з’їзд має велике політичне значення. На з’їзді в Гельсінкі ЄНП повинна вибрати свого кандидата на наступних виборах президента Єврокомісії, які відбудуться в травні 2019 року, і напрацювати спільну політичну позицію з питання нових викликів, з якими стикається Європа.

Коментуючи поїздку Віталій Кличко заявив: «Важливо сьогодні бути тут, разом з європейськими колегами, обговорювати ті загальні проблеми, які європейська спільнота може вирішити тільки консолідованими зусиллями. Європейська народна партія є найбільшою партією в Європейському союзі і об’єднує політичні сили з майже 40 країн. «УДАР» вже кілька років є спостерігачем в ЄНП. Сьогодні тут обговорюють ключові виклики, які стоять перед Європою: питання безпеки, міграційної політики, погроз радикалізму. І європейські політики разом розробляють шляхи їх вирішення. Тому це важливо. І я радий бути тут, з представниками європейських партій. Тому що ключова мета України — стати частиною великої європейської сім’ї. Європейський напрямок розвитку є для нас пріоритетним».

В рамках свого візиту Кличко також зустрівся з європейськими політиками, зокрема з президентом ЄНП Жозефом Долем і депутатом Європарламенту Елмаром Броком. 

Print Friendly, PDF & Email