В той час, як українські чиновники змагаються, називаючи короткі та ще коротші терміни повернення непідконтрольних територій, позафракційна народна депутатка Надія Савченко в ефірі каналу 112 заявила, що єдиним способом мирним шляхом завершити конфлікт на Донбасі та не допустити його замороження — тимчасово заморозити питання про повернення Україні Криму. На її думку, Крим — нове Придністров’я, а тому ситуація не вирішиться ще дуже довго: «На якийсь період питання Криму відкладеться у довгий ящик, що стосується санкцій проти РФ — то це теж питання часу. Питання Донбасу вирішити невоєнними шляхом можна тільки довгими переговорами».

Іншим варіантом повернення державних кордонів, на думку колишньої військовополоненої, є шлях збройний. Проте говорить Савченко, на це також потрібні значні терміни.
Також депутатка з іронією розкритикувала схильність керівників силових відомств робити гучні публічні заяви про заплановані воєнні операції щодо звільнення територій: «Саме головне, перед тим, як почати військову операцію, треба обов’язково про неї оголосити. Бажано в Фейсбуці, в інтернеті, в блозі. Тоді вона обов’язково буде успішною…»

Print Friendly, PDF & Email