У самопроголошеній «ДНР» в результаті вибуху загинув командир батальйону «Сомалі» Михайло Толстих, відомий під позивним «Гіві».

«Сьогодні о 6:12 в результаті терористичного акту загинув герой ДНР, командир батальйону «Сомалі» полковник Михайло Толстих, відомий як «Гіві», — йдеться у повідомленні сепаратистського Донецького Агентства Новин ДАН. Пізніше стало також відомо що що вибух стався в його кабінеті, та був спричинений обстрілом будівлі за допомогою вогнемета «джміль».

Між тим, учора, на непідконтрольній Україні території Луганської області (самопроголошеної ЛНР) було затримано особу, що підозрюється у замаху на командуючого сепаратистських Збройних сил (Управління Народної міліції) Олега Анащенко. Про це повідомляє російське видання «Росбалт» з посилання на агентство джерело в МГБ ЛНР. За даними видання, Цю ж інформацію підтвердили в МВС самопроголошеної ЛНР.

Також, ЗМІ повідомляє, що затриманий є майором ЗСУ та стверджує, що останній зізнався в організації та виконанні замаху. Нагадаємо, Олег Анащенко був підірваній в своєму автомобілі в Луганську вранці в суботу. Разом з ним загинула ще одна людина.

Print Friendly, PDF & Email