Народному депутату від фракції «Воля народу» та колишньому командиру батальйону «Айдар» Сергію Мельничуку був вручений звинувачувальний акт, щодо кримінальної справи про створення організованого злочинного угруповання. Сам нардеп не згоден зі звинуваченням. Так, на розписці щодо надання йому статусу підозрюваного, яку він отримав у липні 2015 року, нардеп власноручно написав: «Зі статусом підозрюваного не згоден, через те, що підозру не вручали відповідною посадовою особою».

Нагадаємо, що Сергію Мельничуку інкримінуються здійснення 24 епізодів що класифікуються різними статтями КК, але основне звинувачення стосується статті 257 КК України – створення злочинної організації. Також у звинуваченні фігурують статті пов’язані з організацією банди та участі в ній з метою нападу на підприємства, установи, організації та окремих осіб, розбійні напади, незаконне заволодіння автотранспортом, незаконне позбавлення волі, напади на співробітників правоохоронних органів, дезертирство і самовільне залишення військової частини військовослужбовцями тощо (Ст. 257, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 345, ч. 3 ст. 146, ч. 3 ст. 289, ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 345, ч. 3 ст. 407 КК України). 9 лютого обвинувальний акт буде повторно направлений для розгляду до Шевченківського районного суду міста Києва.

Також, варто нагадати, що за офіційними даними, Сергій Мельничук є найбагатішою людиною України. Так, згідно електронної декларації про доходи, ним було зареєстровано 1 трильйон гривень готівкою. Походження суми Мельничук пояснювати не став, заявив що вказана сума була жартом, але й змісту декларації не змінив.

Print Friendly, PDF & Email