Тепло- і водопостачання жителів Енергодара забезпечує Запорізька АЕС, а не Запорізька ТЕС.

У середу, 2 листопада, відновлено теплопостачання в Енергодарі. Це стало можливим після переведення двох блоків Запорізької АЕС у стан гарячої зупинки, повідомляє Енергоатом.

"Наразі працівники Запорізької АЕС продовжують виконувати роботи із запуску систем для відновлення теплопостачання у місті Енергодар. Температура води становить 51 градус за Цельсієм. Цього недостатньо для забезпечення Енергодара теплопостачанням і гарячою водою у повному обсязі. Але навіть така температура дає можливість уберегти комунальні мережі міста від шкоди у разі настання холодів", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що ще з травня тепло- і водопостачання жителів Енергодара забезпечує Запорізька АЕС, а не Запорізька ТЕС, яку через терористичні дії російських окупантів довелося зупинити.

В Енергоатомі нагадаємо, що через постійні обстріли ЗАЕС військовими РФ та руйнування енергетичної інфраструктури 11 вересня Запорізьку АЕС було повністю зупинено.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email