На засіданні обговорили відновлення об'єктів критичної інфраструктури, а також підготовку військ до зимового періоду.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 2 листопада, провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому було обговорено відновлення об'єктів енергетики після атаки РФ. Про це повідомляє сайт президента.

"На засіданні обговорили хід відновлення об'єктів критичної інфраструктури, зокрема енергетики, які напередодні зазнали руйнувань внаслідок повітряних атак держави-терориста. Було відзначено роботу сил протиповітряної оборони України, які вночі зупинили чергову атаку ворожих дронів-камікадзе", – сказано у повідомленні.

Президент наголосив на необхідності формування ефективної системи ППО України.

Крім того, учасники засідання розглянули питання забезпечення підрозділів боєкомплектом і перебіг підготовки військ до зимового періоду.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email