Протягом одного дня з Росії в Україну не пропустили 100 громадян Росії. Про це в коментарі «Українській правді» повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Причини різні — непідтверджена мета поїздки, частина з них перевищила термін попереднього перебування в Україні, а деякі не мали належних документів для перетину кордону, зокрема, намагалися проїхати за внутрішніми паспортами РФ, хоча за українським законодавством, повинні були їхати за закордонним», — повідомив Демченко.

У той же час Росія відмовила у в’їзді 40 українцям.

«Попри заяви Росії, що вона не буде вводити дзеркальних дій щодо України, тільки за вчора в Росію не було пропущено 40 українських громадян», — зазначив він.

Нагадаємо, що Державна прикордонна служба заборонила в’їзд в Україну російським чоловікам у віці від 16 до 60 років у зв’язку з воєнним станом в країні. Заборона триватиме до 26 грудня.

«У разі виникнення обстановки гуманітарного характеру, пропуск громадян, які їдуть, наприклад, на похорон, ми їх пропускаємо», — повідомив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал

Print Friendly, PDF & Email