Американська корпорація Meta та проект Дія.Бізнес запускають навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу.

З початку повномасштабної війни Росії в Україні зареєструвалося майже 58 тисяч нових підприємств. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram у понеділок, 25 липня.

«За чотири місяці повномасштабної війни в Україні зареєструвалося майже 58 тисяч підприємств, з яких майже 50 тисяч – ФОПи», – написав Федоров.

За його словами, українські підприємці працюють навіть у надскладних умовах. Своєю сміливістю та мотивацією вони надихають світові компанії на підтримку України

Так, Федоров повідомив, що американська корпорація Meta та проект Дія.Бізнес запускають навчальний центр для українського малого та середнього бізнесу.

«Підприємцям безкоштовно доступні тренінги та курси від компанії на платформах Meta Blueprint та Meta Boost», — зазначив віце-прем’єр.

Федоров зазначив, що в центрі кожен зможе пройти навчання з маркетингу, SMM, створення контенту. Усі програми викладаються українською мовою.

За словами віце-прем’єра, у планах Meta – виділення 1,5 млн. доларів на рекламні кампанії українського бізнесу.

«Це значна підтримка для розвитку та просування продуктів і послуг наших підприємців», – наголосив глава Мінцифри.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email