Ці зенітні комплекси можуть виявляти літаки та вертольоти на відстані 18 км і 8 км.

В Україну прибули перші шість зенітних ракетних комплексів Stormer HVM, передані Великою Британією. Вони допоможуть частково нівелювати російську перевагу у повітрі під час наступу України у степових умовах півдня України. Відео опублікували у Телеграм-каналах.

Головна та важлива особливість британського ЗРК малої дальності Stormer HVM – це комплекс, який наводить ракети на ціль у напівавтоматичному режимі за допомогою лазерного променя. А оскільки своєї станції радіолокації на цьому ЗРК немає, то британський Stormer HVM по суті «невидимий» для бортових датчиків радіолокаційного опромінення, що стоять на російських літаках і вертольотах.
Фото: twitter.com/UAWeapons
Усередині зенітно-ракетного комплексу Stormer HVM
Stormer HVM може знищувати повітряні цілі на висоті до 7 км та на дальності також до 7 км. Але при цьому дальність виявлення повітряної цілі типу «літак» може становити до 18 км., дальність виявлення повітряної цілі типу «вертоліт» — до 8 км.
Крім того, ЗРК Stormer HVM має боєзапас у 12 ракет Starstreak, крім 8 ракет безпосередньо у пускових установках.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email