У Києві з 1 листопада в наземному громадському транспорті почне працювати єдиний електронний квиток.
Однак дана система тимчасово буде працювати в тестовому режимі. Про це повідомляє сайт столиці 044.

«У нас 1211 одиниць транспорту — це трамваї, тролейбуси і автобуси, які обладнані спеціальними валідаторами для читання е-квитків», — йдеться в повідомленні.

Передбачається, що в наземному транспорті столиці будуть встановлені півтори тисячі таких приладів. Валідатори будуть монтувати до кінця місяця.

На даний момент точно невідомо, скільки триватиме тестовий режим цих квитків.

Як повідомлялося раніше,  Київ планує купити 80 тролейбусів майже за 780 млн грн. Техніку повинні поставити протягом 2019 року.

Про це повідомляється на сайті електронних публічних держзакупівель Prozorro.

Відзначається, що КП «Київпастранс» оголосив тендер на закупівлю 80 тролейбусів, вартість яких оцінили в 778,9 млн грн. Закупівля розбита на два лоти. У першому вказуються міські тролейбуси довжиною не менше 11,9 м (25 одиниць), у другому — міські тролейбуси довжиною не менше 18,5 метрів з низьким рівнем підлоги (55 одиниць).

Згідно з технічним завданням, всі тролейбуси повинні бути жовтого кольору і новими — не пізніше 2018-2019 років випуску, кондиціонер передбачений лише в кабіні водія, пасажиромісткість — 90 осіб, а місць для сидіння — 28. В зимовий період температура повітря в салоні повинна становити + 10 + 16 градусів. Крім того, підрядник повинен забезпечити створення в Києві представництва продавця для гарантійного обслуговування тролейбусів.

Старт аукціону, де визначиться переможець, призначений на 26 грудня 2018 року. Техніку підрядник повинен доставити протягом 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email