Генеральний прокурор Юрій Луценко хоче позбавити громадянства народного депутата України Андрія Артеменка — автора плану стабілізації ситуації в державі, який включав у себе передачу Криму в оренду РФ. Для цього Луценко звернувся з офіційним листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакову з проханням ініціювати через Державну міграційну службу позбавити депутата громадянства через наче б то наявність у нього канадського паспорта. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«ГПУ направила відповідний лист (про позбавлення українського громадянства народного депутата Андрія Артеменка — ред.). За підписом Генерального прокурора Ю. Луценко, на ім’я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова… Зібрано достатньо доказів про наявність канадського паспорта у пана Артеменка», — зазначила Сарган.

Нагадаємо, що Конституція України передбачає заборону подвійного громадянства, проте досі немає інструменту, який би вирішував це питання. Нещодавно президент Петро Порошенко вніс в Раду закон про позбавлення українського громадянства людей з подвійним громадянством, проте за нього ще не було проголосовано.

37 просмотров всего, 4 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email