Євросоюз вивчає можливості надання фінансової підтримки прилеглим до Азовського моря регіонам на південному сході України, включаючи порт Маріуполь. Про це заявила верховний представник ЄС із зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні, передає DW. На засіданні Європарламенту у вівторок, 11 грудня, вона вітала успіхи Києва в питанні проведення реформ.

Могеріні відзначила, що для ЄС відіграє найбільшу роль та підтримка, яку вони можуть надати, зокрема, по лінії Європейського інвестиційного банку.

При цьому Федеріка Могеріні визнала, що перед українською владою стоїть ще цілий ряд серйозних проблем. Мова йде про встановлення некорумпованої судової системи, подоланні зловживань у банківському секторі та запобігання атакам проти цивільного суспільства.

Нагадаємо, що великий резонанс викликала справа херсонської активістки Катерини Гандзюк, яка померла в лікарні після того як на неї вилили сірчану кислоту. Через повільний розвиток слідства у цій справі равоохаронців почали звинувачувати в затягуванні розслідування нападів на громадських активістів.

Print Friendly, PDF & Email