США підтримують Україну в тому, що вся її територія має бути звільнена, а РФ має виплатити репарації. Також має бути створена система гарантій, яка убезпечить від повторного нападу Росії.

Україна має чітке бачення того, що вважати своєю перемогою у російсько-українській війні, його поділяють і її партнери, зокрема США. Про це у п'ятницю, 4 листопада, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак на спільній прес-конференції з радником із національної безпеки США Джейком Салліваном, відповідаючи на запитання Європейської правди.

Єрмак зазначив, що Україна вже обговорила із партнерами, що вона вважає перемогою. За словами голови ОП, Київ наполягає, щоб цей план включав повну деокупацію всіх територій України (тобто включаючи Донбас та Крим), виплату репарації Росією та міжнародні гарантії, які не дозволять РФ напасти знову.

"Розуміння перемоги чітко сформульоване нами. Це повернення територіальної цілісності, це компенсація за те, що загарбники зробили з нашою країною, це повернення всіх наших людей із полону, і це повернення світу до чіткої системи міжнародної безпеки. Це гарантії безпеки, яких вимагає Україна, щоб це ніколи не могло повторитися у майбутньому", - заявив Єрмак.

Голова ОП особливо наголосив, що це бачення погоджено зі Сполученими Штатами, представник яких Джейк Салліван був присутній на зустрічі.

"Наше розуміння перемоги повністю збігається з розумінням наших партнерів, це найголовніше, - заявив він. - У нас немає жодних розбіжностей".

Єрмак додав, що головні партнери України – США, Британія, Німеччина, Франція – говорять про те, що підтримуватимуть нас до перемоги.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email