У ніч проти суботи в російському місті Кострома сталася масштабна пожежа в розважальному центрі Полігон. Загинули щонайменше 15 людей, повідомляє Интерфакс 5 листопада.

Інформація про пожежу надійшла о 2:37. Вогонь спалахнув у кафе і поширився на 3,5 тисяч кв. м. У результаті стався обвал покрівлі. При цьому рятувальникам вдалося евакуювати 250 людей. Пожежу загасили о 7:29 ранку.

Вже відомо, що вогонь міг спалахнути через використання ракетниці або сигнального пістолета під час конфлікту між відвідувачами кафе.

"Основна версія зараз – неправомірне застосування піротехніки, тобто надмірна самооборона у побутовому конфлікті. Один із учасників міг використати для цього сигнальний пістолет або ракетницю. Це могло спровокувати пожежу", – сказав співрозмовник.

Слідчий комітет РФ вже порушив кримінальну справу за статтею про заподіяння смерті через необережність двом або більше особам (ч.3 ст.109 КК РФ).

За даними місцевих ЗМІ, РЦ Полігон належить депутату Костромської обласної думи Іхтіяру Мірзоєву.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email