Україна отримає нові системи ПРО та ППО до кінця року. Домовленості щодо їх постачання вже перебувають у процесі реалізації. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону.

"У нас є правило: ми не коментуємо поставки доти, доки країна, що поставляє, не зробить оголошення, або ми не домовимося, що можемо про це говорити. У роботі дуже багато, починаючи від систем ППО. Вже є домовленості, досягнуті і президентом, і на рівні уряду із деякими країнами. Є речі, які на перспективу опрацьовуються", - зазначив Кулеба.

Він зазначив, що щодо ППО та ПРО також є певні домовленості, які перебувають у стані реалізації.

"Коли їх буде реалізовано, ви дізнаєтесь. Це відбудеться до кінця року. Ну, принаймні, ми робимо все, щоб це сталося до кінця року, і про це є домовленості", - наголосив глава МЗС.

На своєму каналі Twitter Кулеба також повідомив, що Україна отримає перші танки Т-72 від США протягом наступного місяця.

"Я вдячний за спільне рішення Нідерландів, США та Чехії щодо придбання та передачі для потреб ЗСУ 90 танків Т-72", - написав Кулеба, додавши, що перші 26 відновлених та модернізованих танків Україна отримає вже наступного місяця.

Нагадаємо, у п'ятницю стало відомо, що США нададуть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму 400 млн. доларів. До нього також входитимуть відремонтовані чеські танки Т-72. Як повідомлялося, Нідерланди взяли на себе зобов'язання модернізувати та відремонтувати 45 чеських танків Т-72 для ЗСУ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email