Зеленський заявив, що є хороші новини щодо танків і очікується рішення однієї європейської столиці (Берлін), яке активізує підготовлений ланцюжок з постачання. Він також повідомив, що є успіхи на Бахмутському напрямку і робляться необхідні кроки, щоб посилитися в битві за Донбас. Про це він заявив у своєму вечірньому відеозверненні 19 січня.

За словами президента, прийнято одразу кілька потужних рішень партнерів щодо посилення нашої оборони. Насамперед для посилення артилерії.

Зеленський подякував Естонії за черговий та найбільший від цієї країни пакет збройної допомоги – за гаубиці та боєприпаси. Також він подякував Швеції за новий військовий пакет - NLAW, Archer та БМП, та Данію за ухвалення рішення щодо CAESAR для наших воїнів.

"Це серйозно посилить нашу армію. Дякуємо Литві за новий військовий пакет. За зенітні гармати, амуніцію та гелікоптери. Готуємось до завтрашнього Рамштайна - очікуємо на сильні рішення. І очікуємо на потужний пакет військової підтримки від Сполучених Штатів", - сказав Зеленський.

Також він традиційно подякував усім, хто захищає свободу та хто працює на перемогу.

Окрім того, Зеленський зазначив, що провів чергове засідання Ставки головнокомандувача. У ній взяли участь голови кількох обласних військових адміністрацій.

Print Friendly, PDF & Email