Щороку виготовляється мільйони упаковок для харчових продуктів. Це коробки, пакетики або пластикові відра. Виробник такої тари повинен переконатися, що вона призначена для зберігання харчових продуктів. Як це робиться? Ознайомтеся з виробничим процесом, завдяки якому харчові пластикові відра можуть бути безпечними в повсякденному використанні.

Пластикові відра – виробник повинен вибрати матеріал

Першим кроком виробничого процесу є вибір правильного матеріалу. Не кожний можна використати для виробництва пластикових відер! Крім того, виробник повинен подбати про те, щоб матеріал був позначений як безпечний для контакту з харчовими продуктами. Найбезпечнішими для людини вважаються два матеріали: полістирол і поліетилен високої щільності. Вони виділяють найменше шкідливих речовин, а отже, нейтрально впливають на здоров’я людини.

Існують також інші види пластику, які можна використовувати, але ці типи виробів можуть не підійти для тривалого зберігання їжі. З цієї причини, якщо виріб призначається для контакту з харчовими продуктами, він повинен бути виготовлений з одного з цих двох матеріалів.

Як виготовляється пластикове відро?

Пластикові відра виготовляють у заздалегідь підготовлених формах. Вони розроблені таким чином, щоб вироби були зручними у використанні та довговічними. Потім гранульовану пластмасу засипають в термопластавтомат. Весь процес повністю автоматизований, завдяки чому може відбуватися дуже швидко, а відра є дешевими і легкодоступними продуктами.

Це надзвичайно важливо, оскільки в відрах продається не тільки багато продуктів, але й вони використовуються щодня в домашніх господарствах. Вони також часто використовуються під час зберігання продуктів, наприклад, різних елементів на підприємстві, щоб підтримувати порядок.

Відро потрапляє в магазин і…

Після відповідного маркування нововиготовлене відро може відправитися в магазин, на завод або фабрику. Однак варто знати, що на ньому повинно бути маркування, яке вказує, що виріб призначено для контакту з їжею. Ви знайдете таке маркування на кожному пластиковому виробі. Воно має форму стрілок, що утворюють трикутник, всередині якого знаходиться цифра від 1 до 7. Важливо, що для багаторазового використання з харчовими продуктами можна призначити вироби з маркуванням від 2 до 6. Цифра 7 категорично не повинна використовуватися для контакту з їжею! Тому завжди перевіряйте, чи можна використовувати дане відро згідно з його  призначенням.

Харчова промисловість дуже вимоглива

Харчові продукти мають величезний вплив на здоров’я кожної людини. Тому харчова промисловість пред’являє дуже високі вимоги, пов’язані не тільки з виготовленням харчового продукту, але і з виготовленням виробів, які використовуються для його зберігання або транспортування. Все це робиться виключно заради здоров’я споживача. Тож варто проявляти свідомість та підтримувати такі бренди, які виробляють безпечні відра!

 

Print Friendly, PDF & Email