Дитяче взуття повинно вибиратися особливо ретельно. Вся справа в тому, що ще несформована стопа дитини набагато більш схильна до деформації і травматизації. А значить взуття, яке вона носить повинно бути зручним, міцним, безпечним. І, звичайно ж, красивим і стильним.

На що звернути увагу при виборі взуття

Для того щоб купити дійсно якісне дитяче взуття варто прислухатися до порад фахівців. Отже, перед покупкою взуття для дитини рекомендується звернути увагу на:

  • міцність і еластичність підошви;
  • ступінь фіксації взуття на нозі;
  • сезонність підібраною моделі;
  • правильно підібраний розмір;
  • комфортність для самої дитини.

Важливо розуміти, що в цьому взутті чадо проведе як мінімум декілька годин, буде бігати, стрибати. Ідеально підібрані кросівки https://minimen.ua/dytyachy-krosivky-minimen/, наприклад, повинні добре фіксуватися на нозі, мати ребристу підошву, яка зменшує ризик того, що дитина посковзнеться, повинно добре поглинати зайву вологу. Краще, коли дитячі кросівки фіксуються на липучки, а не на шнурки — це набагато зручніше і безпечніше для маленьких шибайголів. Всередині — анатомічна устілка, яка допомагає правильно розподілити навантаження на стопу. Взагалі устілка повинна бути добре зафіксована — приклеєна, а краще пришита — це безпечніше.

Як вибрати босоніжки

Перед покупкою зверніть увагу на те, наскільки жорсткий задник взуття, чи буде добре зафіксована ніжка дитини. При цьому липучка не повинна здавлювати шкіру, а металева пряжка дряпати її і приносити дискомфорт.

В дитячому взутті має бути встановлений хороший супінатор, який зменшує навантаження на звод стопи і робить підошву більш стійкою. І, звичайно ж, краще віддавати перевагу натуральним матеріалам, які дозволяють забезпечувати природну вентиляцію — шкіра дитини не буде потіти, занадто мерзнути або навпаки зопрівати. Плюс до всього шкіряне взуття, наприклад, добре розтягується, що вкрай зручно в період росту та формування стопи дитини.

Черевики і туфлі — на що варто звертати увагу перед покупкою

Купуючи туфлі або черевики для дітей потрібно враховувати ряд нюансів:

  1. матеріал — в закритому синтетичному взутті нога дитини швидше намокне. Рішення — натуральні матеріали Якщо можливості купити шкіряне взуття немає, спробуйте альтернативний варіант – термо мембранну тканину, яка добре поглинає вологу;
  2. правильно підібраний розмір. Не намагайтеся заощадити, адже «платою» за це в підсумку стане здоров’я дитини;
  3. каблук в дитячих туфлях і черевиках сприяє правильному формуванню стопи. Але його висота не повинна перевищувати 1,5 см.;
  4. підошва повинна бути не слизькою, краще рифленою, і добре гнутися при ходьбі.

Як підібрати розмір взуття

Не варто купувати взуття «на виріст» — якщо розмір не відповідає параметрам стопи, це призведе до появи мозолів, натоптишів, в такому взутті нога дитини буде швидше замерзати через так звану «повітряну подушку» всередині нього. Але, при цьому варто врахувати, що оптимальне рішення — це підбирати взуття, довжина устілки якого буде на 1 см більше довжини стопи дитини, а для зимового взуття ще плюс півсантиметра в запас.

Гарне взуття — це продукт, що поєднує в собі високу якість, безпеку і естетику. Такими характеристики має взуття від польського бренду Bartek або турецьких торгових марок взуття Minimen і Perlina.

Print Friendly, PDF & Email