ПРЕС-РЕЛІЗ

 

7 жовтня 2017 року в м. Покровську Донецької області за підтримки Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок Донбасу» з чоловічого бодібілдингу та жіночого фітнес-бікіні.

Організаторами проведення змагань виступила Національна федерація бодібілдингу України (ФББУ/IFBB). Підтримку заходу надали Донецька обласна державна адміністрація та Управління у справах фізичної культури та спорту Покровської міської ради.

Турнір пройшов з метою популяризації здорового способу життя, стимулювання подальшого розвитку зазначених видів спорту, підвищення рівня майстерності спортсменів.

Благодійний фонд «РОЗУМНА СИЛА» виступив офіційним спонсором чемпіонату. Фонд активно сприяє розвитку спортивної інфраструктури в усіх регіонах країни, вже не вперше втілюючи в життя такі соціально важливі ініціативи з підтримки спортивних заходів в Україні.

Важко повірити, та ще не так давно бодібілдинг у пострадянських країнах був забороненим видом спорту, а любителям культуризму доводилося накачувати м’язи, ховаючись у підвалах. Сьогодні ця ситуація змінилася, і бодібілдингом захоплюються десятки тисяч українців. Адже бодібілдинг – це не просто спорт, це процес вдосконалення людського тіла. А спостерігати за сильними й красивими людьми – чудова естетична насолода.

Захід вийшов яскравим – спортивне шоу, яке зібрало десятки учасників і сотні глядачів. Атмосферу свята створювали показові виступи групи черлідерів міста Покровська. Команда черлідерів захопила присутніх емоційним шоу, в якому діти вдало поєднали танці та спорт.

Учасники, змагаючись між собою, боролися за право зайняти призові місця, стати кращими. Переможці отримали пам’ятні призи та подарунки від «РОЗУМНОЇ СИЛИ».

Завдяки зусиллям Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА» турнір відвідали вихованці обласної ДЮСШ для дітей-сиріт. В рамках заходу діти поспілкуватися с учасниками та отримати яскраві враження та поради від спортсменів-професіоналів, які допоможуть дітям у спортивних починаннях.

Всеукраїнського турніру «Кубок Донбасу» з бодібілдингу та фітнес-бікіні

«Країні потрібні гідні приклади, на чий спосіб життя, чиє здоров’я та спортивні успіхи могло б орієнтуватися підростаюче покоління. Всебічна підтримка спорту – ефективна інвестиція в здоров’я нації», – підкреслив, вітаючи учасників турніру, Олександр Соловйов, Голова правління Благодійного фонду «РОЗУМНА СИЛА».

Ганна Левчук, директор Благодійного фонду, також привітала спортсменів – як дорослих учасників заходу, так і вихованців спортивної школи: «Я переконана, що спортивна та здорова молодь є запорукою майбутнього нашої держави, тому ми маємо зробити усе можливе, щоб залучити її до здорового способу життя».

«Ці діти ростуть без батьківського піклування, поруч з ними немає матері та батька, які могли би порадити, підказати правильний шлях. А тому на кожному з нас – дорослих – лежить відповідальність за цих дітей, за їхній життєвий вибір. Саме тому ми намагаємося долучати їх до спорту, постійно влаштовуючи такі заходи. Давайте ставитися до здоров’я наших дітей розумно», – зауважила Ганна Левчук.

Print Friendly, PDF & Email