На Харківському напрямку противник здійснив спробу наступу у напрямку Байрак — Гусарівка, бойові дії тривають.
Генеральний штаб ЗСУ опублікував зведення щодо воєнного вторгнення РФ в Україну станом на ранок четверга, 4 серпня.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв зі ствольної артилерії райони Медведівки Чернігівської області та Краснопілля і Миропілля Сумської області.

На Харківському напрямку противник обстрілював з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Харків, Леб’яже, Борщова, Дементіївка, Коробочкине, Великі Проходи, Руські Тишки, Старий Салтів, Прудянка, Питомник, Цупівка, зробив спробу наступу у напрямку Байрак — Гусарівка, бойові дії продовжуються.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли неподалік Богородичного, Дібрівного, Мазанівки, Карнаухівки, Чепіля та Гусарівки. Окупанти намагалися просунутися у напрямку Довгенького — Богородичного, але, отримавши відсіч, відійшли.

На Краматорському напрямку ворог здійснював обстріл біля Сіверська, Миколаївки, Стародубівки, Спірного, Кривої Луки, Верхньокам’янського, Григорівки, Серебрянки, Райгородка та Калеників, завдав авіаудару неподалік Спірного. Вів наступальний бій у напрямі Яремівка — Долина, але безуспішно.

На Бахмутському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію в районах населених пунктів Яківлівка, Травневе, Кодема, Покровське, Роздолівка, Курдюмівка, Зайцеве, Бахмут та Соледар. Завдав авіаудари поблизу Яківлівки, Соледара та Кодеми.

Окупанти намагалися покращити тактичне становище на напрямках Стряпівка — Соледар, Доломітне — Травневе, Відродження — Вершина, Покровське — Бахмут, Василівка — Яківлівка, Семигір’я — Вершина. Усі спроби були безуспішними, противник відійшов на колишні позиції. Ворог веде наступальні дії у напрямку Новолуганська — Кодема.

На Авдіївському напрямку противник обстріляв райони Пісків, Пречистівки, Шевченка, Володимирівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Вів безуспішні штурмові дії у напрямках Лозова — Піски та Веселе — Піски.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано обстріли з артилерії та танків біля Залізничного, Варварівки, Мар’їнки, Гуляйполя, Новосілки, Гуляйпільського та Темирівки, а також авіаудар неподалік Новополя. Тривають бойові дії у напрямі Олександрівка — Мар’їнка.

На Південнобузькому напрямку противник здійснював обстріл з танків, ствольної та реактивної артилерії в районах Миколаєва, Прибузького та ще 25 населених пунктів.

«Російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легке поранення. Щоб потрапити назад, на територію Росії, калічать себе та різноманітним симуляціям поганого здоров’я», — йдеться у повідомленні Генштабу.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email