Український лідер дав перше інтерв’ю азіатським ЗМІ з початку російського вторгнення до України.
Україна шукає можливості прямого діалогу із головою КНР Сі Цзіньпіном, аби закінчити війну. Про це у середу, 3 серпня, пише газета South China Morning Post.

Це перше інтерв’ю президента України азіатським ЗМІ з початку російського вторгнення. Китайські журналісти зателефонували із Зеленським по Zoom, розмова тривала 40 хвилин.

«У мене була одна розмова з Сі Цзіньпіном, це було рік тому. З початку широкомасштабної агресії — 24 лютого ми офіційно просили про розмову, але у нас не було жодної розмови з Китаєм, хоча я вважаю, що це було б корисно», — сказав він.

Зеленський закликав Китай використати свій величезний політичний та економічний вплив на Росію, щоб покласти край бойовим діям.

«Це дуже потужна держава. Це потужна економіка. Китай може політично, економічно впливати на Росію. Крім того, країна є постійним членом Ради безпеки ООН», – сказав Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email