Росіяни можуть готуватися до контрнаступу українських військ у районі Снігурівки – Зеленодольська на півдні України.

Військові РФ активно мінують береги Інгульця в районах, що межують зі Снігурівкою та Зеленодольськом, готуючись до контрнаступу українських військ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Також зазначається, що росіяни завдали локальних наземних ударів поблизу кордону між Херсонською та Миколаївською областями.

Крім того, окупанти завдавали наземних ударів на схід від Сіверська, на схід і на південь від Бахмута і безуспішно намагалися просунутися на північний захід від Донецька.

Водночас українські війська вели обмежені позиційні бої на північ від Харкова.

Нагадаємо, про мінування берега річки Інгулець на Херсонщині повідомили також в оперативному командуванні Південь. Крім того, окупанти мінують дороги. Через мінування у трьох районах області гине худоба.

Раніше в ISW заявляли, що президент Росії Володимир Путін міг наказати російським військам захопити Харків та решту неокупованої Харківської області, незважаючи на надзвичайну низьку ймовірність успіху цього наказу, зазначають у ISW.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email