Новий пакет військової допомоги США Україні у розмірі трьох мільярдів доларів, про який мають оголосити 24 серпня, включатиме три типи дронів та іншу зброю для забезпечення середньострокової та довгострокової оборонної позиції Києва.

Про це повідомив телеканал ABC News із посиланням на джерела.

ЗСУ, зокрема, мають отримати:

безпілотники Puma, які запускаються з рук;
дрони для тривалого спостереження Scan Eagle, які запускають за допомогою катапульти;
британські системи безпілотників Vampire, які можна запускати з кораблів.

За словами офіційних осіб, знайомих із питанням, нове фінансування здебільшого спрямоване на те, щоб допомогти Україні забезпечити її середньострокову та довгострокову оборонну позицію.

Попередні поставки були зосереджені на більш невідкладних потребах України у зброї та боєприпасах та включали матеріальну частину, яка вже є на складах Пентагону і може бути відправлена ​​у найкоротші терміни.

Зазначається, що на додаток до надання довгострокової допомоги, яку Україна може використати для потенційних оборонних потреб у майбутньому, новий пакет має запевнити українських офіційних осіб у тому, що Вашингтон має намір продовжувати підтримку.

Нагадаємо, 23 серпня агентство Associated Press повідомило, що адміністрація США у День незалежності України оголосить про виділення рекордного пакету військової допомоги Києву.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email