Україна може сподіватися на завершення війни проти Росії лише за власним сценарієм.
Війна проти Росії не може закінчитися за «сирійським» або «корейським» сценарієм, а лише за сценарієм ЗСУ. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю УП, опублікованому у четвер, 11 серпня.

За його словами, «корейський сценарій» неможливий, оскільки Росія ще у 2014 році втратила шанс заморозити збройний конфлікт.

«Що стосується «Сирії», то у росіян теж ресурс виснажується: і людський, і збройний. А у нас навпаки додаються партнери. Тобто це, як вони кажуть, колективний Захід, цивілізований Захід, який сьогодні все більше зацікавлений у нашій перемозі», — пояснив міністр неможливість «сирійського сценарію».

Разом з тим, Резніков зазначив, що через глобальну кризу у світі деякі політики «мріятимуть» посадити Україну і РФ за стіл переговорів.

«Тому ми маємо з вами максимально бути у виграшній позиції завдяки відповідним рішенням, діям Збройних сил, продовженню озброєння від партнерів та вірі в те, що Збройні сили України, весь сектор безпеки та оборони здатні перемогти. Я цілком вірю, що це реальний план» , – додав міністр.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email