Протягом багатьох років Росія по-різному – безпосередньо й опосередковано –підтримувала і фінансувала терористичні режими й організації, зазначили латвійські депутати.

Латвійський сейм погодив заяву про оголошення Росії країною – спонсором тероризму і закликав ЄС негайно призупинити видачу віз росіянам і білорусам. Про це повідомляє сайт сейму у четвер, 11 серпня.

Так Латвія стала першою державою у світі, яка оголосила Росію спонсором тероризму.

Депутати зазначили, що протягом багатьох років Росія по-різному – безпосередньо й опосередковано – підтримувала і фінансувала терористичні режими й організації. У заяві згадано про постачання зброї режиму Башара Асада в Сирії, про отруєння родини Скрипалів у Великобританії, про збитий літак рейсу МН-17 на Донбасі.

У заяві сейму наголошено, що зараз «Росія цілеспрямовано використовує страждання та залякування як інструмент у своїх спробах деморалізувати український народ і Збройні сили, паралізувати здатність України діяти, щоб окупувати її територію».

«Сейм визнає тероризмом насильство Росії над цивільним населенням, яке вона здійснює задля досягнення політичних цілей, а Росію – державою, що підтримує тероризм, і закликає інші країни висловити таку саму думку», – йдеться у заяві.

Депутати сейму Латвії «категорично засуджують військову агресію Росії та масштабне вторгнення в Україну, яке здійснюється за підтримки і за участю білоруського режиму».

Також депутати закликають «євроатлантичну спільноту і її партнерів терміново якнайширше запровадити всеохопні санкції проти РФ».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email