Сьогодні у Конотопі сталася подія, що яскраво відбиває політичну культуру в Україні. Під час приїзду до міста Міхеіла Саакашвілі близько 100 членів ВО “Батьківщина” вийшли із лав партії та публічно перейшли до "Руху нових сил" - політичної сили екс-губернатора Одеської області.

“Ми свідомо прийшли в політичне життя міста під час Помаранчевої революції під гаслами партії “Батьківщина” – оскільки вони були направлені на встановлення справедливості та покращення життя людей. Ми щиро вірили в те, що після подій 2004 року в Україні в цілому та Конотопі зокрема відбудуться системні зміни, а політики розпочнуть так необхідні країні реформи. Проте уже більше 10 років політики місцевого рівня займаються дерибаном грошей та посад, переймаючись не проблемами конотопців, а виключно масовим збагаченням. Ми неодноразово намагалися звернути на це увагу партії “Батьківщина”, але ситуацію це не змінило. Тому ми, майже 100 членів партії “Батьківщина”, офіційно заявляємо про вихід із цієї політичної сили і приєднуємося до Руху нових сил" - повідомили делегати.

Швидше за все, демарш конотопських Бютівців не буде останнім подібним випадком, адже чутки про дострокові вибори набирають неабияких обертів.

Print Friendly, PDF & Email