Численні соціологічні опитування свідчать про те, що матеріальне становище значної частини українців за 2016 значно погіршилося. Опитування Соціологічної групи «Рейтинг» мало на меті визначити, яких міст зубожіння торкнулося особливо гостро. Відповідаючи на питання «Як змінилося за останні 12 місяців економічний стан вашої родини», респонденти найчастіше відповідали, що їх матеріальне становище «Значно погіршилося» або «Дещо погіршилося».

Мешканці Миколаєва (69%), Сум (67%) та Запоріжжя (63%) збідніли найсильніше. Серед найсильніше збіднілих міст опинилася й столиця. 41% киян зазначили, що їх життя помітно погіршилось. Незначне погіршення відчули 38% жителів столиці. 18% респондентів відповіли, що вони залишилися на колишньому рівні матеріальних благ. І лише у 2% трохи покращився фінансовий стан.

Кілька міст - Ужгород, Луцьк, Львів, Вінниця та Хмельницький не так сильно відчули на собі наслідки війни, економічної кризи та блокади. Більш як 30% опитаних повідомили, що їх рівень життя залишився колишнім..

Загалом у середньому лише 1% мешканців українських міст відчув на собі покращення та збагатився.

Print Friendly, PDF & Email