Склад боєприпасів, судячи з опублікованого відео, розташовувався просто неба поряд із залізничною колією, і його було добре видно всім, хто проїжджав.
У російському міністерстві оборони заявили, що вибухи на складі боєприпасів поблизу окупованого Джанкоя сталися внаслідок диверсії. Про це у вівторок, 16 серпня, повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

«Вранці 16 серпня внаслідок диверсії постраждав склад військового призначення в районі населеного пункту Джанкой», — йдеться в повідомленні.

За словами Міноборони РФ, збитки були завдані цивільним об’єктам, «серед яких ЛЕП, електростанція, залізничне полотно, а також низка житлових будинків».

При цьому зазначається, що постраждалих немає.

Тим часом, у мережі з’явилося відео військових складів під Джанкоєм до вибуху. Судячи із запису, склад був організований просто неба, ящики з озброєнням складували прямо біля залізничної колії. Поруч перебувало РСЗВ. Склад було добре видно всім пасажирам поїздів, що проїжджали повз.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email