Обсяги вкраденого українського зерна на окупованих територіях можуть обчислюватися мільйонами тонн.
Окупанти відбирають у фермерів на захоплених територіях урожай нового сезону, обсяг вкраденого може обчислюватися мільйонами тонн. Про це розповів міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський в ефірі телемарафону у вівторок, 16 серпня.

За його словами, окупанти спільно з колаборантами вилучають урожай шляхом пограбувань, розбою, шахрайства та примусу.

«Торік на територіях, які сьогодні окуповані, урожай загалом був близько 20 млн тонн зернових та олійних культур. Ці регіони традиційно мали багато озимих пшениці та ячменю, які одними з перших збирали в Україні влітку. Це означає, що обсяги зловживань щодо нового урожаю обчислюються там мільйонами тонн. Це злочини різного характеру, але у будь-якому випадку — розкрадання», — сказав Сольський.

Він зазначив, що першими під «приціл» окупантів потрапляють фермери з активною проукраїнською позицією, а також аграрії, які відмовилися перереєструвати діяльність та співпрацювати з окупаційною владою.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email