Число загиблих в результаті вибуху трубопроводу в мексиканському місті Тлауелілпан зросло до 73, передає DW. Ще 74 людини з тілесними ушкодженнями були доставлені в лікарні країни, повідомив в суботу, 19 січня, губернатор штату Ідальго Омар Файад. 54 загиблих отримали настільки сильні опіки, що їх впізнання може бути проведено тільки через аналіз ДНК і триватиме досить довго.

На думку місцевої влади, до катастрофи могло привести те, що невідомі особи пошкодили трубопровід, який проходить поблизу від цукрорафінадного заводу Tula. Жителі міста спробували відкачати бензин з пошкодженого трубопроводу в свої каністри, що, ймовірно, і стало причиною катастрофи. При цьому президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор зауважив, що слідчі поки не виключають жодної версії події.

Нагадаємо, що 18 січня у мексиканському штаті Ідальго стався потужний вибух і пожежа на трубопроводі. 

Вибух трубопроводу стався в розпал кризи з дефіцитом палива, який торкнувся близько третини штатів цієї країни, де не працюють станції техобслуговування. Черз це люди в паніці закуповують бензин і пошкоджують нафтопроводи. Саме тому в момент вибуху на трубопроводі знаходилося багато місцевих жителів. 

Print Friendly, PDF & Email