Великобританія «абсолютно рішуче» підтримує Сполучені Штати в намірі вийти з договору про ліквідацію ракет малої та середньої дальності. Про це заявив міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон, повідомляє The Guardian.

Вільямсон звинуватив Росію в тому, що вона поставила під загрозу договір про проміжні ядерні озброєння (INF), який був узгоджений США і Радянським Союзом в 1987 році, і закликав Кремль «привести свої справи в порядок».

«Звичайно ж, США — наш близький і давній союзник. І ми абсолютно рішуче стоїмо на боці Америки в посланні чіткого сигналу про те, що Росії потрібно поважати зобов’язання згідно з угодою, яку вона підписала», — заявив міністр. Крім того, на його думку, Російська Федерація перетворила договір про ядерні озброєння у справжнє посміховисько.

Президент США Дональд Трамп звинуватив Кремль у багаторічному порушенні умов ядерного договору. Він також попередив, що, якщо РФ і Китай — останній не є учасником договору — не перестануть розвивати свою ядерну зброю, то США відновить свою програму.

Print Friendly, PDF & Email