Прес-служба Папи Римського відреагувала на звинувачення на його адресу з боку українського уряду. Йдеться про заяву Франциска, що він шкодує про загибель «невинної жертви» війни Дар’ї Дугіної. Про це йдеться у повідомленні прес-служби святого престолу, повідомляє Vatican News.

Головна мета заяв папи та його оточення — «закликати пастирів та вірян до молитви, а всіх людей доброї волі — до солідарності та зусиль щодо відновлення миру», зазначили там.

«Неодноразово, а також останніми днями виникали публічні дискусії про політичне значення, яке слід надавати таким заявам. У зв’язку з цим знову наголошується, що слова Святого Отця з цього драматичного питання слід розглядати як голос, піднятий на захист людського життя та пов’язаних з ним цінностей, а не як політичну позицію», — наголосила прес-служба.

Крім того, заяви Франциска у питанні розпочатої Росією війни в Україні «недвозначні в засудженні її як морально несправедливої, неприйнятної, варварської, безглуздої, огидної та блюзнірської».

Нагадаємо, Папа Римський назвав Дугіну «невинною жертвою війни». На це посол України у Ватикані відповів, що «не можна говорити в одних і тих же категоріях про агресора і жертву, ґвалтівника та зґвалтованого».

Крім того, МЗС України запросило апостольського нунція (посла) в Україні архієпископа Вісвалдаса Кулбокаса, щоб висловити розчарування словами Папи Римського Франциска про загиблу російську пропагандистку Дар’ю Дугіну.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email