Президент зазначив, що передусім потрібно зосередитися на відновленні інфраструктури міст України.

Відновлення України після закінчення повномасштабної війни проти РФ коштуватиме 600–800 млрд доларів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у зверненні до Руху підприємств Франції.

«600–800 мільярдів – це те, що говорили (на Міжнародній конференції з питань відновлення України. – Ред.) у Лугано. Сума була публічною. Говорилося, що ми вважаємо, що руйнування були таких обсягів, за перевіреною аналітикою. Щоб усе заново відновити, потрібні приблизно такі обсяги», – наголосив президент.

Як заявив глава держави, наразі складно сказати точну цифру, бо війна триває.

За словами Зеленського, передусім потрібно зосередитися на відновленні інфраструктури.

«Я б зосередився сьогодні на відновлення інфраструктури – освітньої інфраструктури, портової інфраструктури, транспортної інфраструктури і житла для людей, тому що наше завдання повернути людей», – сказав президент.

Нагадаємо, Україна підписала меморандум про співпрацю із європейськими містами. Ключовим у співпраці стане відновлення українських міст, які постраждали від російських ракет та артилерії.

Раніше голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що відновлення Луганської області – одного із найбільш постраждалих у війні регіонів – триватиме не менш як 10 років.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email