Посольство ФРН висловлює обурення діями народного депутата від БПП Олексія Гончаренка, який зіпсував фрагмент Берлінської стіни біля німецької амбасади у Києві. Також, у посольстві вважають дії народного обранця порушенням Віденської конвенції про дипломатичні стосунки. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті посольства:

«Посольство Федеративної Республіки Німеччина виражає жаль у зв’язку з пошкодженням і депутатом Гончаренко фрагмента історичної Берлінської стіни, розташованої на території посольства. Падіння Берлінської стіни для всіх європейців, а також і за межами Європи, символізує звільнення від комунізму і радянської гегемонії. У той же час відбувається порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини «, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що сьогодні народним депутатом від фракції БПП Олексієм Гончаренком було пошкоджено фрагмент берлінської стіни, що розташований біля входу до посольства Німеччини в Києві. Депутат за допомогою балончика з фарбою написав на стіні слово “Nein” (себто ні). Таким чином, нардеп, за його словами, виражав протест проти висловлювання посла Німеччини Ернста Райхеля, щодо можливості проведення виборів на території непідконтрольного Україні Донбасу до отримання Україною контролю над власним кордоном.

Print Friendly, PDF & Email