В «Урядовому кур’єрі» від 27 листопада надрукували рішення РНБО від 27 листопада (в ньому йдеться про введення особливого режиму на 60 днів), оформлене указом президента. Саме тому багато людей занепокоїлися, а де ж інформація про 30 днів і 10 областей.

Після того, як помилку виявили, в наступному номері «Урядового кур’єра», який вийде 28 листопада, надрукують вже затверджений Верховною Радою указ, той, в якому військовий стан вводиться на 30 днів на обмеженою території  України.

На даний момент на сайті Верховної Раді в розділі про проходження законопроекту про введення воєнного стану зазначено, що документ тільки переданий на підпис. А це означає, що президент Петро Порошенко його ще не підписав.

Нагадаємо, РНБО пропонувала ввести воєнний стан на 60 днів на всій території України. Цю ініціативу підтримав президент і видав відповідний указ. Але депутати наполягли, щоб особливий режим скоротили до 30 днів і обмежили його дію територією 10 областей.

Петро Порошенко погодився на умови депутатів і вніс зміни в указ на словах, після чого за нього проголосували 276 парламентаріїв.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в Україні терміном на 30 днів. Особливий режим буде діяти на території десяти областей: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської, Донецької, Сумської, Харківської, Чернігівської та Вінницької, а також на території внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Print Friendly, PDF & Email