В Україні в зв’язку з введенням в окремих областях воєнного стану буде посилено охорону об’єктів інфраструктури: вокзалів, ж / д станцій, портів, аеропортів та інших об’єктів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури за підсумками наради з профільними структурами: Укравтодором, УЗ, АМПУ, Державіаслужбою, Украерорухом та представниками інших підрозділів.

«Я даю окреме доручення посилити охорону та оборону вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших об’єктів інфраструктури. Також ми вводимо особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної здатності залізничної мережі і відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених генеральним штабом Збройних сил України. Також пріоритетність при призначенні поїздів буде визначатися необхідністю здійснення перевезень в умовах воєн ного періоду, за рішенням військового командування «, — заявив міністр інфраструктури.

Як повідомлялося раніше, Уляна Супрун розповіла, як буде надаватися медична допомога українцям у зв’язку із введенням воєнного стану. 

Print Friendly, PDF & Email