Україна запровадила процедури з вивчення та модифікації захопленої російської техніки та її використання проти самої країни-агресора. Про це розповів гендиректор концерну Укроборонпром Юрій Гусєв у своєму інтерв’ю Foreign Policy.

«У нас є спеціальні науково-дослідні установи, які вивчають усю цю російську техніку та озброєння, і є свої конструкторські бюро, які розшукують цю військову техніку та озброєння з Росії», — зазначив він.

Довгострокова стратегія України полягає в отриманні іноземних технологій, а також створенні спільних підприємств зі світовими оборонними компаніями для виробництва більш ефективної зброї.

«З 24 лютого ми працюємо в режимі 24/7. Ми перенесли деякі наші підприємства через проблеми з безпекою та ракетні атаки. Ми працюємо з партнерами, щоб створити тут, в Україні, підприємства з обслуговування та ремонту західної зброї та техніки», – сказав Гусєв.

В Укроборонпромі висловлюють надію стати «частиною виробничої лінії». Також глава відомства закликав до створення спільних центрів досліджень та розробок із західними компаніями.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email