В Україну після початку повномасштабної російської агресії прибуло понад 50 тисяч автомобілів з гуманітарною допомогою. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України у вівторок, 27 вересня.

Вказано, що щодня через західний кордон до України прибувають вантажівки та мікроавтобуси з гуманітарною допомогою не лише від урядів, а й благодійних, релігійних організацій та звичайних громадян із різних країн.

"За цей період, починаючи з 24 лютого, через західний кордон до України вже прибуло понад 50 000 автомобілів із гуманітарною допомогою", - йдеться у повідомленні.

Прикордонники нагадали, що для запобігання чергам на західних кордонах, а також для прискорення перевезення гумдопомоги, якої сьогодні надзвичайно потребують південні та східні регіони України, прийнято низку рішень, зокрема, про виділення окремих смуг руху в пунктах пропуску для прискорення оформлення гуманітарної допомоги.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email