Головний редактор інтернет-видання «Такі справи» Анастасія Лотарьова була депортована з України. Російська журналістка стверджує, що їхала на запрошення від громадської організації.

«Хороше місто Київ, прекрасний аеропорт «Жуляни», шкода, депортують мене з нього прям ось після двох годин очікування в не менш прекрасному місті Мінськ. ( «Не підтверджена мета візиту», хоча їхала на запрошення від громадської організації, такі ось справи). Дві години розпитували (дуже ввічливо) про Голодомор, українських моряків і «Боїнг». Також на згадку «Меморіалу» дуже напружилися, переплутавши його з «Безсмертним полком» і ОБД «Меморіал», — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Анастасія Лотарьова вже знаходиться в Москві.

Як повідомлялося раніше, українські прикордонники не пропустили в Україну кореспондента російського телеканалу «Дождь» Євгену Зобніну. Правоохоронців не влаштувало те, як журналістка пояснила причину свого візиту.

На самому телеканалі зазначають, що Зобніна прибула в Україну на запрошення правозахисного центру «Меморіал», Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» і німецької організації DRA. Тут вона повинна була взяти участь в блог-турі, присвяченому ситуації на Донбасі.

Print Friendly, PDF & Email