Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками встановила постійний заборона на вакцину від вітрянки «Варілрікс». Таке рішення було прийнято у вівторок, 11 грудня в Державній лікарській службі.

Вакцину «Варілрікс» виявили в обігу на території України серії 32050718, виробник готової лікарської форми «ГлаксоСмітКляйн Байолоджікалз С.А», Бельгія, пакувальник і контроль якості ТОВ «СмітКляйн Бичем-Біомед», Росія з маркуванням російською мовою, ввезеного на територію України з порушенням вимог законодавства. Вся справа в тому, що на вакцині повинні були бути і українські інструкція та документи.

«Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів невідкладно після одержання припису: перевірити наявність вказаної серії лікарського засобу і вжити заходів щодо її вилучення з обігу для подальшої утилізації та / або знищення; при наявності вказаної серії лікарського засобу повідомити територіальний орган Держлікслужби за місцем знаходження про причини наявності і вжиті заходи щодо виконання розпорядження »- йдеться в повідомленні.

Регулятор забороняє реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу до виявлення причин.

 

Print Friendly, PDF & Email