На ранок 12 грудня кількість жертв під час стрілянини в Страсбурзі зросла до чотирьох осіб. Міністерство внутрішніх справ Франції оголосило про перехід на посилені заходи безпеки у зв'язку зі стріляниною. На даний момент правоохоронці пов'язують інцидент з терористичною діяльністю. Про це повідомив глава МВС Крістоф Кастанер.

"Уряд вирішив ввести в дію план по термінових дій при терактах, який передбачає посилений контроль на кордонах, посилені заходи безпеки на всіх різдвяних ринках у Франції, щоб звести нанівець ризик аналогічних атак", - цитує Кастанера агентство Інтерфакс.

Для забезпечення безпеки міністр вирішив залучити військовослужбовців.

Поліції досі не вдалося зловити стрілка. На даний момент відомо, що місце злочину він покинув на таксі. Про це повідомила радіостанція France Info.

Таксист вже дав свідчення правоохоронцям. За його словами, він сам не постраждав, а у нападника було поранення.

Нагадаємо, на різдвяному ярмарку в центрі міста Страсбург невідомий відкрив вогонь по перехожих. Перші повідомлення про стрілянину на вулиці Гранд-Аркад надійшли в рятувальні служби Страсбурга близько 20:00 за місцевим часом. За словами свідків, стрілок побіг в сторону вулиці Гранд-Рю, звідки знову було чути стрілянину. Спочатку повідомлялося про одного загиблого, потім кількість жертв зросла до двох. Вже до ранку жертв загиблих стало четверо.

Print Friendly, PDF & Email