Сотні тисяч громадян України в майбутньому будуть позбавлені права на отримання пенсій з причини нестачі страхового стажу та відсутності з боку їх роботодавців виплат Єдиного соціального внеску.

Про це повідомив глава українського уряду Володимир Гройсман у себе на сторінці в Facebook.

У той же час тіньова зайнятість в країні скорочується, і все більше громадян влаштовуються на офіційні роботи. Так, за жовтень працювати офіційно і набирати страховий стаж почали 150 тисяч осіб.

«У жовтні роботодавці офіційно зареєстрували на 150 000 осіб більше, ніж у вересні. Це результати роботи уряду щодо детінізації ринку праці. Однак в тіні ще сотні тисяч працівників, у яких вкрали соціальний захист і можливість отримувати пенсію », — зазначив прем’єр.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що зробить все, щоб «Укрпошта» продовжувала доставляти пенсії українцям.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. Гройсман навіть запропонував менеджменту «Укрпошти» звільнитися в разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.

«Це неприпустимо — не доносить пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу. Економити нехай починають з себе — своїх заробітних плат. Якщо менеджмент «Укрпошти» не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їх незмінна позиція — я б радив їм усім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу. Ми призначали менеджмент на конкурсній основі не для того, щоб вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів », — заявив прем’єр.

Print Friendly, PDF & Email