Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що зробить все, щоб «Укрпошта» продовжувала доставляти пенсії українцям. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.
Гройсман навіть запропонував менеджменту «Укрпошти» звільнитися в разі, якщо вони не згодні з важливістю цієї соціальної функції.
«Це неприпустимо – не доносить пенсії пенсіонерам. Я цього не допущу. Економити нехай починають з себе – своїх заробітних плат. Якщо менеджмент «Укрпошти» не розуміє важливості соціальної функції компанії, і це буде їх незмінна позиція – я б радив їм усім зібратися, написати заяви і перейти на іншу роботу. Ми призначали менеджмент на конкурсній основі не для того, щоб вони брали в заручники всіх, особливо пенсіонерів », – заявив прем’єр.





























