Правоохоронні органи Молдови заявили про затримання напіввійськового угруповання, яке пов’язане з «ЛНР» і «ДНР». Свою діяльність зловмисники прикривали проведенням військово-тактичних ігор. Про це повідомляється в прес-службі Служби інформації і безпеки Молдови.

За підозрюваними молдавські правоохоронці стежили понад рік. За цей час їм вдалося встановити зв’язок угруповання з представниками «ДНР» і «ЛНР».

Під час обшуків у членів угруповання було знайдено і вилучено зброю: військова техніка, боєголовки і гранатомети, включаючи 8 гранат F1; 260 патронів калібру 5,45 мм і багато іншого.

Також молдавські силовики з’ясували, що учасники угруповання проходили ідеологічну і військову підготовку. За місцем проживання підозрюваних було знайдено символіка «ДНР» і «ЛНР».

Як повідомлялося раніше, 11 листопада  у так званих «ДНР» та «ЛНР» пройшли «вибори» «лідерів» територій, передає ВВС Україна.

У Донецьку за результатами підрахунку 97,52 відсотків бюлетенів перемагає виконуючий обов’язки керівника «ДНР» Денис Пушилін, який набрав 60,9% голосів. Дані оприлюднено «виборчкомом ДНР». У Луганську оголосили про перемогу Леоніда Пасічника, який за результатами підрахунку 96 відсотків бюлетенів набрав 68,4 відсотки голосів виборців. Він очолив так звану «ЛНР» рік тому, коли свою посаду після внутрішнього конфлікту залишив Ігор Плотницький. Явка на «вибори» на 18:00 склала 72,5 відсотки у «ЛНР» та 76,2 відсотки у «ДНР».

 

Print Friendly, PDF & Email