В Україні починаються масштабні збори резервістів і військовозобов'язаних у зв'язку з введенням воєнного стану. Офіційно збори  стартують з 3 грудня, але до новорічних свят влада обіцяє всіх відпустити по домівках. Про це повідомляє управління у зв'язках з громадськістю ВСУ.

З 3 грудня починається цикл масштабних зборових заходів з резервістами і військовозобов'язаними. Зокрема, будуть проведені збори, як в складі бригад (до 15 діб), так і в складі навчальних центрів (до 20 діб). Таким чином, навчання будуть проведені і завершені до настання новорічних свят.

У ВСУ відзначають, що введення правового режиму воєнного стану, серед іншого, передбачає уточнення завдань Збройних Сил України та, зокрема, сил територіальної оборони. Однією зі складових підготовки ЗСУ до відбиття можливої ​​атаки, є підготовка людських резервів.

При цьому, заходи мобілізації будуть проводитися тільки в разі можливої ​​небезпеки, але в такому випадку ВСУ викличе не тільки резервістів, а й тих, хто приписаний до комплектування армії. Стратегічний задум застосування ЗСУ - зараз в певних областях України тривають організаційні заходи створення територіальної оборони і недоторканних запасів.

В областях, в яких введено воєнний стан, передбачається проведення масових зібрань з військовозобов'язаними ТРО тривалістю до 10 діб. Під час цих занять буде проведено злагодження бригад і батальйонів ТРО з метою підготовки до захисту своїх областей.

Читайте також: Напіввоєнний стан, вимоги Ляшка і БЮТ та як це вплине на рейтинг кандидатів

Print Friendly, PDF & Email