Арсенія Яценюка заочно заарештували у Росії. Рішення про це  Есентукській міський суд прийняв ще 7 березня 2017 року, але інформація про це з’явилася у мережі лише сьогодні. «Постановою суду щодо Яценюка заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту в зв’язку з тим, що він 21 лютого 2017 року він оголошений в міжнародний розшук», – значиться у рішенні суду. Екс-прем’єра звинувачують зокрема, за статтями «участь у збройній групі (банді) або здійснюваних нею нападах», «відповідальність за підготовку до злочину та замаху на злочин», «умисне вбивство за обтяжливих обставин.

Сам Яценюк на своїй сторінці в Facebook назвав це рішення «правовим абсурдом Росії» та спробою вивести чутки про його участь у війні в Чечні на новий рівень: «У боротьбі з Україною Кремль готовий задіяти будь-які методи. Ненависть і тотальний абсурд — це основа режиму Путіна.
Усі останні роки Кремль намагається дискредитувати тих українських політичних діячів, яких вони люто ненавидять…Кремль шукає юридичні механізми переслідувань українських політиків. У цьому сценарії є намір вивести тему «звірств Яценюка в Чечні» на новий рівень для широкого спектру подальших дій.
Очевидно: на фоні всіх останніх резонансних подій – цинічних вбивств та репресій проти опозиції – російська диктаторська влада переходить до нового витка гібридної війни. Правовий абсурд Росії, звичайно, вражає. Але він свідчить й про агонію злочинного режиму Путіна. Вони бояться. Вони шукають будь-якого способу, щоб протидіяти нам. І вони — приречені. Жодного сумніву у цьому не маю» — написав Яценюк.

111 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email