Резолюція Європарламенту, яка містить заклик згорнути "Північний потік - 2" не вплине на практичну реалізацію цього проекту і заходи, які Євросоюз робить по його регулюванню. Про це заявляє ТАСС з посиланням на дипломатичне джерело.

"Резолюції Європейського парламенту носять рекомендаційний характер. Єврокомісія завжди приймає їх до уваги, проте не зобов'язана реалізовувати заклики і вимоги, які там містяться, приймаючи самостійні рішення", - зазначив співрозмовник агентства.

Стосовно "Північного потоку - 2", джерело нагадало, що в даний момент завершується процес внесення поправок в Газову директиву ЄС, яка і стане законодавчою базою для регулювання цього проекту. 

"Ми розраховуємо, що Європарламент затвердить узгоджені поправки в текст цієї директиви на пленарній сесії в кінці березня або початку квітня. Це дозволить створити чіткі рамки європейського законодавства, що регулюють транскордонні морські газопроводи, включаючи" Північний потік - 2 ", - підкреслив він.

Нагадаємо, що в Європейському парламенті заявили про необхідність згорнути проект будівництва російського газопроводу «Північний потік-2», яким планується поставляти газ в Європу в обхід України. 

Print Friendly, PDF & Email